O BLOGU

 

Witaj. Dobrze, że jesteś!

 

Macierzyństwo to najwspanialsze, ale i najtrudniejsze co Cię w życiu spotkało. Bycie mamą to najtrudniejsza z ról. Rozumiem to, rozumiem Ciebie.

U mnie znajdziesz odpowiedź na pytania, które zadają sobie wszystkie mamy w chwilach zwątpienia i smutku. Ale Mynio to też miejsce dla mam szczęśliwych. To miejsce dla Ciebie!

Dowiedz się, co jest najlepsze dla Ciebie i Twojego dziecka już dziś. Zainspiruj się.

Zapraszam do siebie.

 
 

Kim jestem?

Jestem JoAsia, a Ty znalazłeś się na moim blogu.

To miejsce powstało z potrzeby pisania ale też narzekania, z potrzeby bycia swoim własnym szefem. To także moja próba odnalezienia kobiety w matce córki, dziewczyny w żonie nerda i człowieka w człowieku. Dowiesz się, że uwielbiam kawę i wszystko co piękne. Jestem byłą perfekcjonistką i choć nadal uwielbiam porządek i robię listy list, właśnie uczę się jeszcze trudniejszej sztuki zarządzania artystycznym chaosem. Tak, dla równowagi psychicznej.

Patrzę na świat oczami socjologa i lwicy dla młodego. Pilnuje ciepełka domowego ogniska. Bo chcę. Zosia Samosia ze mnie. Jak ostatnio o sobie usłyszałam, mam własne zdanie w każdym temacie. Cholera wie czy to był komplement…. Niemniej jednak gdzieś muszę się uzewnętrznić, no więc rozsiądź się wygodnie – zaczynamy!

 

Co znajdziesz na blogu?

Dużo mnie, moich opinii, co lubię a czego nie. Znajdziesz tu odpowiedź na frapujące Cię pytania. Poznasz mój sposób wychowania córki, spędzania czasu wolnego i tego co na co dzień mnie otacza.

Znajdziesz tu też wpisy na temat tego, co aktualnie mnie wkurza, bo to mnie nakręca najbardziej. Jednak jako odskocznię od stresów, których Ci pewnie nie brakuje, proponuję rozrywkę i trochę frajdy. Jest mnóstwo pasji i ładnych rzeczy. Dla małych i dużych. Chętnie Cię rozbawię i zainspiruję. Pokaże Ci co mi się podoba, a co nie. Weź dla siebie to na co masz ochotę.

 

Pisz do mnie na adres

kontakt@mynio.pl

albo kliknij w KONTAKT i wypełnij co trzeba.

 
 

Gdzie jeszcze możesz mnie znaleźć?

Wybierz sobie spośród poniższych dogodne miejsce. Już tam na Ciebie czekam.

FANPAGE

INSTAGRAM

TWITTER

 

Kto tu rządzi?

Na moim blogu jesteś moim gościem. Ja jestem gospodynią z prawdziwego zdarzenia, zobacz, nawet upiekłam chleb zupełnie sama.

 

chleb

A tak naprawdę szefem jest słodki różowy bobas 🙂 No więc, aby było miło i byś mogła się poczęstować zapoznaj się z REGULAMINEM. Stworzyłam go specjalnie na taką okazje.

Bardzo ucieszy mnie jeśli udostępnisz któryś z moich tekstów (albo wszystkie) lub w inny, dogodny dla siebie sposób, docenisz moją pracę. Pamiętaj, lubię wiedzieć z kim piszę. Twoje nazwisko to Twoja godność.

 

Mój blog to moja bajka. Wszystko jest względne…