Współpraca

Współpraca Mynio

Jesteśmy całkiem sympatyczną rodziną 2+1. Matka socjolog i rzemieślnik, ojciec programista i zapalony gracz, córka oddana fanka bajek, jedzenia i zwolenniczka rodzicielstwa bliskości.

 

W blogosferze stawiam pierwsze kroki i co dzień zasiadam do pracy z myślą, że dobrze mi tu. Tym, którzy Mynio już znają, również. Docieram do kobiet, które dopiero co wtłaczają się w rolę mamy jednocześnie potrafię dogadać się z mamami starszaków. Mój blog jest bardzo szczerym miejscem. Nie mydlę oczu mamom, które nie mają czasu sprawdzać jak jest naprawdę. Służę poradą.

 

Estetyka i rzetelność – to zdecydowanie o Mynio.

 

Mynio to blog skierowany do fajnych, otwartych rodziców z naciskiem na mamy. Czytają mnie głównie kobiety w wieku 25-34 lat, które poszukują dla swoich maluchów tego co najlepsze, zarówno w samym procesie wychowania, poprzez emocje i wartości, aż po najlepsze gadżety, zabawki, książki i sposoby na spędzanie wspólnego czasu. Mynio to też ta mniej bajkowa strona macierzyństwa a więc życie matki od kuchni. Na to również mam swoje sposoby. Jestem optymistką.

 

Ach! I nie patrz na cyfry. Czasy się zmieniają i liczy się zaangażowanie. Społeczność skupiona wokół Mynio w znacznej mierze towarzyszy mi od początku. A tego nie da się skalkulować.

 

Do tej pory nawiązałam współpracę z:

Printu

 Zobacz przykład tej współpracy tutaj.

 

Skontaktuj się ze mną! kontakt@mynio.pl lub poprzez formularz kontaktowy