O blogu

 

Witaj. Dobrze, że jesteś!

 

Macierzyństwo to najwspanialsze, ale i najtrudniejsze co Cię w życiu spotkało. Bycie mamą to najtrudniejsza z ról. Rozumiem to, rozumiem Ciebie.

U mnie znajdziesz odpowiedź na pytania, które zadają sobie wszystkie mamy w chwilach zwątpienia i smutku. Ale Mynio to też miejsce dla mam szczęśliwych. To miejsce dla Ciebie!

Dowiedz się, co jest najlepsze dla Ciebie i Twojego dziecka już dziś. Zainspiruj się.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kim jestem?

Nazywam się Joanna Betlejewska, a Ty znalazłaś się na moim blogu.

To miejsce powstało z potrzeby pisania a często gderania i narzekania, z potrzeby bycia swoim własnym szefem. To także moja próba odnalezienia kobiety w matce córki, dziewczyny w żonie nerda i człowieka w człowieku. Dowiesz się, że uwielbiam kawę i wszystko co piękne. Uwielbiam wąchać książki, czytać nawet też. Jestem ekspertem jakości życia mojej rodziny a nawet byłą perfekcjonistką i choć nadal uwielbiam porządek i robię listy list, właśnie uczę się jeszcze trudniejszej sztuki zarządzania artystycznym chaosem. Tak, dla równowagi psychicznej.

Patrzę na świat oczami socjologa i lwicy dla młodego. Pilnuję ciepełka domowego ogniska. Bo chcę. Zosia Samosia ze mnie. Prywatnie jestem żoną i mamą małej Ami. Pracuję w domu cierpliwie znosząc własne potknięcia i łącząc obowiązki gospodyni, mamy, blogerki. Lubię to. Jestem optymistką.

Jestem tu bo jestem mamą. Ale to nie tylko narzucona rola, to misja. Jestem tu bo jestem pewna, że to co robię, robię dobrze. Ba! wiem, że idzie mi naprawdę świetnie. A nie zawsze tak było.
 
 
 
 

Co znajdziesz na blogu?

Istny raj dla mam. Czyli przeplatanka łez wzruszenia, szczerego uśmiechu, mocnego tulasa, kopa w tyłek, uderzenia pięścią w stół i przyjacielskiego poklepania po plecach. Esencja macierzyństwa.

Znajdziesz tu odpowiedź na frapujące Cię pytania, rozterki, wątpliwości. Ale to nie wszystko. Mam dla Ciebie całkiem sporo sprawdzonych wskazówek, darmowe check listy do pobrania i inspiracje. To zdecydowanie mój konik. Jaką zabawkę wybrać, co komu na prezent, co najlepsze dla dziecka? Na te wszystkie pytania znajdziesz odpowiedź na mynio.

 

Pisz do mnie na adres

kontakt@mynio.pl

albo kliknij w KONTAKT i wypełnij co trzeba
 
 
 

Gdzie jeszcze możesz mnie znaleźć?

Wybierz sobie spośród poniższych dogodne miejsce. Już tam na Ciebie czekam.

Facebook

Instagram

Twitter

♥ Pinterest

♥ Google+ a nawet

♥ You Tube

 

 

Wydawałoby się, że rządzę tu ja. A tak naprawdę szefem jest słodki różowy bobas 🙂 No więc, aby było miło i byś mogła się poczęstować zapoznaj się z Regulaminem. Stworzyłam go specjalnie na taką okazje.

Bardzo ucieszy mnie jeśli udostępnisz któryś z moich tekstów (albo wszystkie) lub w inny, dogodny dla siebie sposób, docenisz moją pracę. Pamiętaj, lubię wiedzieć z kim piszę. Twoje nazwisko to Twoja godność.

 

Ściskam