O mnie

JoAsia o mnie

 
 

Kim jestem?

 
Nazywam się Joanna Betlejewska, a Ty znalazłaś się na moim blogu.
 
To miejsce powstało z potrzeby pisania a często gderania i narzekania, z potrzeby bycia swoim własnym szefem. To także moja próba odnalezienia kobiety w matce córki, dziewczyny w żonie nerda i człowieka w człowieku. Dowiesz się, że uwielbiam kawę i wszystko co piękne. Uwielbiam wąchać książki, czytać nawet też. Jestem ekspertem jakości życia mojej rodziny a nawet byłą perfekcjonistką i choć nadal uwielbiam porządek i robię listy list, właśnie uczę się jeszcze trudniejszej sztuki zarządzania artystycznym chaosem. Tak, dla równowagi psychicznej.

Patrzę na świat oczami socjologa i lwicy dla młodego. Pilnuję ciepełka domowego ogniska. Bo chcę. Zosia Samosia ze mnie. Prywatnie jestem żoną i mamą małej Ami. Pracuję w domu cierpliwie znosząc własne potknięcia i łącząc obowiązki gospodyni, mamy, blogerki. Lubię to.

Jestem tu bo jestem mamą. Ale to nie tylko narzucona rola, to misja. Jestem tu bo jestem pewna, że to co robię, robię dobrze. Ba! wiem, że idzie mi naprawdę świetnie. A nie zawsze tak było.

 
 

Dlaczego ja?

 
Miłość do książek i pisania jest taka oklepana, wiem. Nic nie poradzę. Tak samo jak nic nie poradzę na to, że mój blog jest wyjątkowo szczerym miejscem. To tutaj własnie poznasz macierzyństwo takim, jakiem jest naprawdę. Bez ogródek i owijania w bawełnę. Wielu takich miejsc w sieci nie znajdziesz a wiem, że masz dość mydlenia oczu. Jeśli na coś narzekam to wiedz, że jest mi smutno, ale kiedy coś chwalę to bądź pewna, że to strzał w 10 i na pewno Tobie również przypadnie do gustu.

Macierzyństwo to najwspanialsze, ale i najtrudniejsze co Cię w życiu spotkało. Bycie mamą to najtrudniejsza z ról. Rozumiem to, rozumiem Ciebie.

U mnie znajdziesz odpowiedź na pytania, które zadają sobie wszystkie mamy w chwilach zwątpienia i smutku. Ale Mynio to też miejsce dla mam szczęśliwych. To miejsce dla Ciebie! Dowiedz się, co jest najlepsze dla Ciebie i Twojego dziecka już dziś. Zainspiruj się.

 
Poznaj moje oczko w głowie już teraz i zdecyduj czy chcesz ze mną zostać. Znajdziesz mnie też poza blogiem:

♥  Facebook

Instagram

Twitter

Pinterest

Google+ a nawet

You Tube

 

Będzie mi szalenie miło gościć Cię na moim blogu! To miejsce tylko dla fajnych mam. Chodź!
 
Ściskam