W czym przechowywać zabawki dziecka? Piękne i praktyczne rozwiązania

 
Część czołem! Jak co tydzień na początku tygodnia jestem natchniona do działania, zmian i porządkowania. Też tak masz? W całym moim natchnieniu jestem bardzo praktyczna i lubię pomóc sobie gotowcami szczególnie, że na rynku można znaleźć naprawdę piękne rzeczy. Zobacz moje propozycje na dziś zanim nam przejdzie ochota na zmiany 😉

I tak jest w przypadku utrzymania porządku w pokoju Ami. Lubię fajne i praktyczne rozwiązania ale niedługo też pokażę Ci jak zrobić taki kufer samodzielnie. Dziś jednak przedstawiam Ci całą listę różnych gadżetów, dzięki którym wszystkie zabawki Twojego szkraba będą pod ręką. Zobacz kilka rozwiązań z metamorfozy pokoju małej dziewczynki . Oczywiście wiele zastosowań pasuje również do pokoju chłopca, nie sugeruję się płcią.

Zebrałam najciekawsze pudełka, kufry, skrzynie, worki, kosze a nawet ławeczki ze schowkiem które idealnie sprawdzą się w pokoju zarówno malucha jak i starszaka. No to chodź!

 
 

worki i kosze

przechowywanie zabawek w pokoju dziecka mynio wnętrza
 


 

 

 

 

 

Mama, socjolog, blogerka. Niepoprawna optymistka.
Cierpliwie łączę obowiązki z pasjami, odkrywam uroki wyzwań ambitnej mamy z prawdziwym i codziennym macierzyństwem. Książkoholiczka kochająca dobre jedzenie i nietolerująca ściemy. Pasjonatka urokliwych miejsc i ładnych rzeczy.

Może spodoba ci się

Pokój małej dziewczynki – metamorfoza i inspiracje

 • ja stawiam na skrzynie- im większe, tym lepsze 🙂

  • O tak, zawsze się coś znajdzie do upchnięcia 🙂

 • Ewelina

  Bardzo praktyczny pomysł na prezent. Elegancki i estetyczny. Można znaleźć kosz do każdego wnętrza. Rewelacja!

 • Agnieszka Jarosz

  U nas idealnie sprawdzają się tzw. Boxy chomiki z pokrywami. Jest to jednocześnie praktyczne bo pomieści dużo zabawek i higieniczne ponieważ ma zamkwiecień a zabawki nieużywane się nie kurza i nie brudzą.

  • Bardzo praktyczne rozwiązanie!

 • Jeden z nich robi mi za kosz na pranie 😛

  • A tak, chyba nawet domyślam się który bo u nas też 😉 sprawdza się idealnie

 • Zawsze podobały mi się wszelkie skrzynie, bo mają podwójne “działanie” 🙂 Chowasz w nich coś i siadasz na nich! ogóle to mi się namiot podoba 🙂