Współpraca

Współpraca Mynio
 
Jesteśmy całkiem sympatyczną rodziną 2+1. Matka socjolog i rzemieślnik, ojciec programista i zapalony gracz, córka oddana fanka bajek, jedzenia i zwolenniczka rodzicielstwa bliskości.
 
W blogosferze stawiam pierwsze kroki i co dzień zasiadam do pracy z myślą, że dobrze mi tu. Tym, którzy Mynio już znają, również. Docieram do kobiet, które dopiero co wtłaczają się w rolę mamy, a jednocześnie potrafię dogadać się z mamami starszaków. Mój blog jest bardzo szczerym miejscem bo stawiam na rzetelność i wiem, że mamy szukają u mnie sprawdzonych porad, inspiracji zakupowych i po prostu tego, co najlepsze dla nich i ich dzieci. Służę radą.

 

Estetyka i rzetelność – to zdecydowanie o Mynio.

 

Mynio to blog skierowany do fajnych, otwartych rodziców z naciskiem na mamy. Czytają mnie głównie kobiety, które poszukują dla swoich maluchów tego co wartościowe, zarówno w samym procesie wychowania, poprzez emocje i wartości, aż po najlepsze gadżety, zabawki, książki i sposoby na spędzanie wspólnego czasu. Mynio to też ta mniej bajkowa strona macierzyństwa a więc życie matki od kuchni. Na to również mam swoje sposoby. Jestem optymistką twardo stąpającą po ziemi. Taka hybryda.

 

Skontaktuj się ze mną wysyłając e-mail na kontakt@mynio.pl lub poprzez formularz kontaktowy


 
 

STATYSTYKI

Czasy się zmieniają i najbardziej liczy się zaangażowanie. Społeczność skupiona wokół Mynio częściowo towarzyszy mi od początku. A tego nie da się skalkulować.

 

Tak wygląda demografia z GA

A tak z Facebooka

 

I jeszcze 3-miesięczne statystyki z GA


 
 

Znajdziesz mnie tutaj:

Konto na Instagramie jest kontem firmowym.

Skontaktuj się ze mną wysyłając e-mail na kontakt@mynio.pl lub poprzez formularz kontaktowy


 
 

Co jeszcze warto wiedzieć?

Moja 2,5 letnia córeczka chętnie pomaga mamie w pracy na blogu i SM oraz w trakcie fotografowania. Towarzyszy mi i chętnie osobiście testuje i wyraża szczerą opinię. W końcu to najlepszy sposób by dowiedzieć się co jest najlepsze dla dzieci. Możliwy jest udział dziecka w działaniach reklamowych.

W ramach współpracy oferuję testowanie, recenzję, konkurs, tekst, wywiad i ewentualnie wideo. Dopuszczam możliwość każdej innej kreatywnej formy współpracy, która na celu będzie miała realizację celów obu stron.


 
 

 KONTAKT

Skontaktuj się ze mną wysyłając e-mail na kontakt@mynio.pl

lub poprzez formularz kontaktowy