współpraca

 
Jesteśmy całkiem sympatyczną rodziną 2+1. Matka socjolog i rzemieślnik, ojciec programista i zapalony gracz, córka oddana fanka książek, jedzenia i zwolenniczka rodzicielstwa bliskości. Wielbiciele zwierząt z zachodu Polski.


 
 

dlaczego ja?

Co dzień zasiadam do pracy z myślą, że dobrze mi tu. Tym, którzy Mynio już znają, również. Docieram do kobiet, które dopiero co wtłaczają się w rolę mamy, a jednocześnie potrafię dogadać się z mamami starszaków. Mój blog jest bardzo szczerym miejscem bo stawiam na rzetelność i wiem, że mamy szukają u mnie sprawdzonych porad, inspiracji zakupowych i po prostu tego, co najlepsze dla nich i ich dzieci. Służę radą.

 
 

Misja Mynio to świadome i prawdziwe rodzicielstwo
Moja najważniejsza rada? Patrzeć sercem

 
 

Mynio to blog skierowany do fajnych, otwartych rodziców z naciskiem na mamy. Czytają mnie głównie kobiety, które poszukują dla swoich maluchów tego co wartościowe, zarówno w samym procesie wychowania, poprzez emocje i wartości, aż po najlepsze gadżety, zabawki, książki i sposoby na spędzanie wspólnego czasu. Mynio to też ta mniej bajkowa strona macierzyństwa a więc życie matki od kuchni. Na to również mam swoje sposoby. Jestem optymistką twardo stąpającą po ziemi. Taka hybryda.

 

Skontaktuj się ze mną wysyłając e-mail na kontakt@mynio.pl
lub poprzez formularz kontaktowy


 
 

jestem tu

 

Konto na Instagramie jest kontem firmowym.

Skontaktuj się ze mną wysyłając e-mail na kontakt@mynio.pl lub poprzez formularz kontaktowy


 
 

co warto wiedzieć?

Moja prawie 3-letnia córeczka chętnie pomaga mi w pracy na blogu i SM oraz w trakcie fotografowania. Towarzyszy mi, osobiście testuje i wyraża szczerą opinię o tym co skierowane do naszych pociech. To jedyny i najlepszy sposób by dowiedzieć się co jest najlepsze dla dzieci. Możliwy jest udział dziecka w działaniach reklamowych.

 

 
 
Estetyka i rzetelność – to zdecydowanie o Mynio

 
 

W ramach współpracy oferuję testowanie, recenzję, konkurs, tekst, wywiad i ewentualnie wideo. Dopuszczam możliwość każdej innej kreatywnej formy współpracy, która na celu będzie miała realizację celów obu stron.


 
 

kontakt

Skontaktuj się ze mną wysyłając e-mail na kontakt@mynio.pl
lub poprzez formularz kontaktowy