fbpx

 

współpraca

 

 

kim jesteśmy?

Jesteśmy całkiem sympatyczną rodzinką 2+2. Matka socjolog i rzemieślnik, ojciec programista i zapalony gracz, a Amelka (ur. 03.2015) i Adelka (ur. 09.2018) są oddanymi fankami książek, jedzenia i zwolenniczkami rodzicielstwa bliskości. Gadżeciarze i wielbiciele zwierząt z zachodu Polski, rozpoczynający przygodę ze świadomym, zdrowym trybem życia.


 
 

dlaczego ja?

Co dzień zasiadam do pracy z myślą, że dobrze mi tu. Tym, którzy Mynio już znają, również. Docieram do kobiet, które dopiero co wtłaczają się w rolę mamy, a jednocześnie potrafię dogadać się z mamami starszaków. Mój blog jest bardzo szczerym miejscem bo stawiam na rzetelność i wiem, że mamy szukają u mnie sprawdzonych porad, inspiracji zakupowych i po prostu tego, co najlepsze dla nich i ich dzieci. Służę radą, inspiruję. Kto mnie czyta?

 

* dane za okres 01.01.2019-30.06.2019

 
Mynio to blog skierowany do fajnych, otwartych i świadomych rodziców z naciskiem na mamy. Czytają mnie głównie kobiety, które poszukują dla swoich maluchów tego co wartościowe, zarówno w samym procesie wychowania, poprzez emocje i wartości, aż po najlepsze gadżety, zabawki, książki i sposoby na spędzanie wspólnego czasu. Mynio to też ta mniej bajkowa strona macierzyństwa a więc życie matki od kuchni. Na to również mam swoje sposoby. Jestem optymistką twardo stąpającą po ziemi. Taka hybryda.

 

misja Mynio to świadome i prawdziwe rodzicielstwo
moja najważniejsza rada? Patrzeć sercem

 

Skontaktuj się ze mną wysyłając e-mail na kontakt@mynio.pl
lub poprzez formularz kontaktowy


 

jestem tu

Konto na Instagramie jest kontem firmowym.

 

Skontaktuj się ze mną wysyłając e-mail na kontakt@mynio.pl lub poprzez formularz kontaktowy


 

co warto wiedzieć?

Moja 4-letnia córeczka wraz z roczną siostrą, chętnie pomagają mi w pracy na blogu i SM oraz w trakcie fotografowania. Towarzyszą mi, razem ze mną testują i wyrażają szczerą opinię o tym, co skierowane do naszych pociech. To jedyny i najlepszy sposób by dowiedzieć się co jest najlepsze dla dzieci. Możliwy jest udział dziecka w działaniach reklamowych.
Mąż – programista i wielbiciel gadżetów – chętnie wtrąci swoje 3 grosze w technicznym aspekcie wpisów.

 

estetyka i rzetelność – to o Mynio

co chcę przekazać?
Że macierzyństwo może być pasją 


 
W ramach współpracy oferuję testowanie, recenzję, konkurs, tekst, wywiad i wideo. Dopuszczam możliwość każdej innej kreatywnej formy współpracy, która na celu będzie miała realizację celów obu stron.

 

zobacz moje przykładowe współprace:


 

kontakt

Skontaktuj się ze mną wysyłając e-mail na kontakt@mynio.pl
lub poprzez formularz kontaktowy


 

Sprawdź, czy szukam właśnie Ciebie!

aktualnie szukam do współpracy