fbpx


 
 

dobrze, że tu jesteś bo to znaczy, że jesteś fajną mamą!

 

Macierzyństwo to najwspanialsze, ale i najtrudniejsze co Cię w życiu spotkało. Bycie mamą to najtrudniejsza z ról. Rozumiem to, rozumiem Ciebie.


 
 

kim jestem?

Nazywam się Joanna Betlejewska, a Ty znalazłaś się na moim blogu.

To miejsce powstało z potrzeby pisania a często gderania i narzekania, z potrzeby bycia swoim własnym szefem. To także moja próba odnalezienia kobiety w matce córki, dziewczyny w żonie nerda i człowieka w człowieku. Dowiesz się, że uwielbiam kawę i wszystko co piękne. Uwielbiam wąchać książki, czytać nawet też. Jestem ekspertem jakości życia mojej rodziny a nawet byłą perfekcjonistką i choć nadal uwielbiam porządek i robię listy list, właśnie uczę się jeszcze trudniejszej sztuki zarządzania artystycznym chaosem. Tak, dla równowagi psychicznej.

Patrzę na świat oczami socjologa i lwicy dla młodego. Pilnuję ciepełka domowego ogniska. Bo chcę. Prywatnie jestem żoną i mamą małej Ami. Pracuję w domu cierpliwie znosząc własne potknięcia i łącząc obowiązki gospodyni, mamy, blogerki. Lubię to.

Jestem optymistką.

Jestem tu bo jestem mamą. Ale to nie tylko narzucona rola, to misja. Jestem tu bo jestem pewna, że to co robię, robię dobrze. Ba! wiem, że idzie mi naprawdę świetnie. A nie zawsze tak było.

 
 

 
Misja Mynio to świadome i prawdziwe rodzicielstwo
Moja najważniejsza rada? Patrzeć sercem
 

 

 

 
 

co znajdziesz na blogu?

Istny raj dla mam. Czyli przeplatanka łez wzruszenia, szczerego uśmiechu, mocnego tulasa, kopa w tyłek, uderzenia pięścią w stół i przyjacielskiego poklepania po plecach. Esencja macierzyństwa.

Znajdziesz tu odpowiedź na frapujące Cię pytania, rozterki, wątpliwości. Ale to nie wszystko. Mam dla Ciebie całkiem sporo sprawdzonych wskazówek, darmowe check listy do pobrania i inspiracje. To zdecydowanie mój konik. Jaką zabawkę wybrać, co komu na prezent, co najlepsze dla dziecka? Jak pomóc maluszkowi, co służy rodzinie i jak możesz ułatwić sobie życie. Na te wszystkie pytania znajdziesz odpowiedź na Mynio.

 

👉  poznaj 10 najpopularniejszych wpisów na blogu!

 

 

gdzie jeszcze możesz mnie znaleźć?

 


 
 

 
 

dlaczego Mynio?

Miłość do książek i pisania jest taka oklepana, wiem. Nic nie poradzę. Tak samo jak nic nie poradzę na to, że mój blog jest wyjątkowo szczerym miejscem. To tutaj własnie poznasz macierzyństwo takim, jakiem jest naprawdę. Bez ogródek i owijania w bawełnę. Wielu takich miejsc w sieci nie znajdziesz a wiem, że masz dość mydlenia oczu. Jeśli na coś narzekam to wiedz, że jest mi smutno, ale kiedy coś chwalę to bądź pewna, że to strzał w 10 i na pewno Tobie również przypadnie do gustu.

U mnie znajdziesz odpowiedź na pytania, które zadają sobie wszystkie mamy w chwilach zwątpienia i smutku. Ale Mynio to też miejsce dla mam szczęśliwych. To miejsce dla Ciebie! Dowiedz się, co jest najlepsze dla Ciebie i Twojego dziecka już dziś. Zainspiruj się.


 
 

napisz do mnie

To może być cokolwiek choć wolę miłe wiadomości. Wal do mnie śmiało jeśli masz problem, pomysł na wpis albo chcesz podzielić się ze mną czymkolwiek co jest dla Ciebie ważne. Odpiszę.

 

kontakt@mynio.pl

albo kliknij w kontakt


 
 

 
 

coś na koniec?

Wydawałoby się, że rządzę tu ja. A tak naprawdę szefem jest słodki różowy dzieciak 😉 No więc, aby było miło i byś mogła się poczęstować zapoznaj się z Regulaminem. Stworzyłam go specjalnie na taką okazje.

 

Bardzo ucieszy mnie jeśli udostępnisz któryś z moich tekstów (albo wszystkie) lub w inny, dogodny dla siebie sposób, docenisz moją pracę. Pamiętaj, lubię wiedzieć z kim piszę. Twoje nazwisko to Twoja godność.

 

Będzie mi szalenie miło gościć Cię na moim blogu! To miejsce tylko dla fajnych mam. Chodź!

 

Ściskam